Informační point

čkto

Udělali jsme další krok k vytvoření silné a velké platformy pro celý taneční obor napříč tanečními technikami, tanečními svazy, státními i podnikatelskými institucemi. Potřeba takovéto organizace byla v tanečních kuloárech mnoho let diskutována. Pevně věříme, že bude všemi přijata a podporována ve prospěch celé taneční obce a že zde najdeme společnou řeč především napříč tanečními organizacemi, v jejich prospěch a ve prospěch nezávislých jednotlivců.

Pevně věříme, že toto společné a sjednocující úsilí odborníků reprezentujících celou šíři tanečního oboru nebude krátkozrace sabotováno jinými dílčími projekty. Taneční obor je historicky poznamenán svojí roztříštěností a neschopností vzájemné komunikace. Doufejme, že tentokrát budeme moudří.

Doufejme, že tentokrát budeme moudří.

ČKTO

Česká komora tanečních oborů, z.s. byla zapsána do spolkového rejstříku a bylo jí přiděleno IČ 10729011

Staňte se členem České komory tanečních oborů!
PŘIDEJTE SE K NÁM!